Що ми можемо вам запропонувати

Сайти та інтернет-магазини для будь-якого типу бізнесу - від створення до супроводу і реклами
assets/images/landing.svg

Лендінг

У вас є товар або послуга? Ви хочете швидко продати або зібрати базу контактів потенційних клієнтів? Замовте лендінг і отримаєте бажане прямо зараз.

assets/images/business.svg

Корпоративний сайт

Для вашої компанії важливий імідж і розвиток? Ми розробимо для вас корпоративний сайт, який допоможе залучити нових клієнтів і партнерів.

assets/images/store.svg

Інтернет магазин

Ваша мета - збільшити потік покупців і прибуток від продажів? Замовляйте у нас інтернет-магазин, який дозволить вам стати лідером серед конкурентів.

assets/images/context-adv.svg

Налаштування та ведення контекстної реклами

Хочете залучити відвідувачів на свій сайт або збільшити кількість покупців в найкоротші терміни? Замовте у нас налаштування рекламної кампанії в Google Ads.

assets/images/pano.svg

Створення 3d панорам і віртуальних турів

Вам необхідно професійно позиціонувати житлову або комерційну нерухомість? Ми виконаємо для вас візуалізацію об'єкту за допомогою 3D панорами або туру.

assets/images/support.svg

Підтримка та адміністрування сайтів

Немає часу і можливості вникати в тонкощі адміністрування сайту? Залиште цю турботу нам, замовте професійну технічну підтримку.

Переваги роботи з нами

Зручна і потужна Система управління сайтом
Зручна і потужна Система управління сайтом

Процес управління сайтом на системах, що ми використовуємо, настільки простий, що для цього не потрібно ніяких специфічних знань в області програмування.

Зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс створить враження роботи в улюбленому редакторі.

Панель управління дозволяє легко додавати зображення, відео, редагувати текст на сайті, оновити каталог, ціни або список виробників в інтернет-магазині.

А ще ви зможете налаштувати різні ролі користувачів, такі як автор, редактор і адміністратор. Ця функція зручна, коли адмініструванням сайту займається не одна людина.

SEO оптимізація
SEO оптимізація

Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте сайт з правильною структурою і внутрішньою оптимізацією - повністю підготовлений для просування.

Внутрішня оптимізація - це приведення веб-сторінок сайту до такого виду, який відповідає пошуковому запиту. Ви отримуєте повний контроль над заголовками і метаданими сайту, можете редагувати мета-тег description, а також атрибути alt і title.

Хочете знати як поводяться користувачі вашого сайту і який контент є найбільш популярним? Ми підключимо вам Google analytics і зареєструємо в пошукових системах. Так у вас буде доступ до детальної статистики сайту, яка є важливою для просування та реклами.

Адаптивний дизайн
Адаптивний дизайн

Понад 53% всього онлайн-трафіку припадає на мобільні телефони та планшети. Тому коректне відображення сайту на даних пристроях є одним із пріоритетних завдань при веб-розробці.

За допомогою технології адаптивного дизайну, розроблені нами сайти будуть правильно відображатися на всіх видах пристроїв та з різною роздільною здатністю екранів, будь то мобільний телефон, планшет, телевізор або ноутбук.

Також варто відзначити, що компанія Google віддає перевагу сайтам з адаптивним дизайном і при пошуковій видачі присвоює їм більш високі позиції.

Висока швидкість завантаження
Висока швидкість завантаження

За статистикою 40% користувачів залишать сторінку, яка завантажується довше трьох секунд. А 80% користувачів, які залишилися незадоволені продуктивністю сайту, більше ніколи не повернуться на нього знову.

Розробляючи сайти, ми не використовуємо універсальні шаблони з купою непотрібного функціоналу на всі випадки життя. Ми впроваджуємо тільки ті функції, які потрібні нашим клієнтам, мінімізуємо і оптимізуємо код, скрипти, стилі і зображення.

Завдяки такому підходу, наші сайти працюють дуже швидко і в сервісі Google PageSpeed Insights набирають від 90 до 100 балів.

Безпека
Безпека

Ми прагнемо робити сайти безпечними для їх користувачів, тому кожен наш клієнт отримує сайт з встановленим SSL сертифікатом. За допомогою даного сертифіката створюється захищене з'єднання між сайтом і браузером користувача.

Таким чином, SSL сертифікат не дозволяє шахраям перехопити або підмінити особисті дані користувачів: номери банківських карт, контактну інформацію, логіни, паролі, адреси електронної пошти і т.д.

Варто додати, що браузери позначають сайти без SSL сертифікату як незахищені і рівень довіри користувачів до таких ресурсів буде низький.

Подяки клієнтів

Ціни на послуги

Наші умови гнучкі, а підходи в роботі - клієнторієнтовані. Не соромтеся обговорювати знижку або пропонувати винагороду за роботу, якою ви залишилися задоволені.

Лендінг,
сайт-візитка

від 7 000 грн
Термін виконання: від 7 днів
Система управління сайтом Індивідуальний дизайн Адаптивна верстка Наповнення сайту контентом замовника 1 місяць техпідтримки SSL сертифікат

Сайт компанії

від 14 000 грн
Термін виконання: від 14 днів
Система управління сайтом Індивідуальний дизайн Адаптивна верстка Наповнення сайту контентом замовника 1 місяць техпідтримки SSL сертифікат Поштова скринька з ім'ям домену

Інтернет магазин

від 20 000 грн
Термін виконання: від 21 дня
Система управління сайтом Індивідуальний дизайн Адаптивна верстка 1 місяць техпідтримки SSL сертифікат Поштова скринька з ім'ям домену

Налаштування рекламної кампанії

від 700 грн
Термін виконання: від 2 днів
Аналіз конкурентів Підбір ключових слів Підбір мінус-слів Складання оголошень

Створення 3d панорам і віртуальних турів

від 450 грн/шт
Термін виконання: від 7 днів

При замовленні до 10 панорам -400 грн/шт
При замовленні від 10 панорам - 370 грн/шт
Проведення фотозйомки Корекція кольору та зклеювання фотографій в панораму Ретуш зшитої сферичної панорами Створення віртуального туру з панорам Розміщення на сайті замовника

Підтримка та адміністрування сайтів

від 2000 грн
Щоденна перевірка працездатності сайту Щоденні резервні копії сайту Перевірка сайту на шкідливе ПЗ Відновлення сайту після збоїв Моніторинг оплати хостингу/домену

У вартість розробки сайту не включена вартість хостингу та домену.

Замовте сайт прямо зараз

і отримайте домен у подарунок!

Зв'яжіться з нами